Секрети чудової укладки волосся в домашніх умовах
Похід в салони краси, перукарні — задоволення , в якому жодна жінка собі не відмовить . І все ж дозволити собі таке щодня далеко не кожна зможе. Для гаманця такі походи будуть досить відчутними. А тому оптимальним варіантом буде навчитися виконувати всі процедури і послуги , які там надаються , самостійно вдома .
    Принаймні з укладанням волосся доводиться мати справу кожній красуні щодня. Звичайно , такої ідеальної укладки , як в перукарні , ви собі не зможете зробити в домашніх умовах. Завжди щось «не клеїться» , «не так лежить» , «волосся відмовляється слухатися». І якщо щоденна укладка ще більш-менш вдається , то зробити зачіску перед важливою для вас подією або заходом — це справжній кінець світу. Все валиться з рук, нічого не виходить , часу не вистачає … Але цього можна уникнути, знаючи кілька секретів правильного укладання волосся в домашніх умовах:
 
1.   Ніколи не нагрівайте фен для сушіння волосся занадто сильно. Оптимальними буде середня і мінімальна ступінь нагріву. Максимальна — використовується тільки для створення об’ємних зачісок. Період часу дії гарячого повітря на волосся при цьому — мінімальний. Не варто направляти потік повітря постійно на одину і ту же ділянку волосся. Це загрожує тим, що ваше волосся перетвориться просто в «солому». Оптимальна відстань між волоссям і феном 20-30 см.
 
2.  Бажано мати в своєму арсеналі різноманітні насадки для фена. Це дозволить вам добитися не просто чарівного ефекту , а твори мистецтва на голові. Ну і практика , звичайно ж … Чим більше досвіду — тим швидше і без особливих зусиль ви досягнете бажаного результату!
 
3. Після миття голови не варто відразу хапатися за фен. Промокніть волосся спочатку рушником. Якщо у вас довге волосся , не пошкодуйте два рушники для цієї процедури. Нехай волосся трохи підсхне природним шляхом. І вже потім можете брати в руки фен і починати « чаклувати » над собою.
 
4. При розчісуванні мокрого волосся бажано використовувати гребінець з рідкими зубцями. У даній ситуації , щітка шкодить волоссю.
 
5.  Не забудьте про захист свого волосся від високих температур фена. На допомогу Вам прийдуть термозахисні речовини, або рідкі кристали / флюїд кристал . Термозахисні спреї , рідини , флюїди і масло полегшують укладання і розчісування волосся. Схема дії термозахисних речовин — обвивання кожної волосини захисною плівкою — збереження вологи в кожному волоску — живлення волосся . Таким чином волосся залишаюється зволоженим , еластичними , блискучими і необтяженим. 
 
     Для об’ємної зачіски волосся біля кореня необхідно зробити досить стійкими. Для цього потрібно щіткою підібрати волосся і відкинути назад , потім зрушити в протилежну сторону , підсушуючи їх під сильним потоком гарячого повітря. Після цього бажано розчісувати волосся , поки вони не охолонуть . Це допоможе зафіксувати обєм .
    Як зробити локони або хвилясте волосся? Тут без засобів фіксації ( пінки / мусу для волосся) не обійтися. Нанесіть засіб для фіксації на волосся і висушіть їх за допомогою слабкого потоку повітря , постійно розчісуючи волосся . Насадка , яка розсіює повітря в різні сторони , буде ідеальною для досягнення даного ефекту . Але є інший спосіб: розділіть всю площу волосяного покриву на зони (великі квадратні ділянки ). Поверніть пасма волосся в джгутики і зафіксуйте затискачами . Потім висушіть волосся феном , розкрутите і розчешіть пальцями.

Поділитись

Leave a Comment