Брондірування

Брондіруванням  називають чергування світлих і темних відтінків. Дана техніка підходить дівчатам з темною шевелюрою, які мріють створити жіночний і м’який образ. Брондірованіе можливо як по всій масі волосся, так і на окремих зонах. Воно освіжає обличчя, підкреслює риси обличчя, акцентує на них увагу, підкреслює структуру стрижки. При такому фарбуванні за основу потрібно брати світло-коричневий колір.…

Більше

Балаяж

Даний спосіб фарбування волосся поєднує в собі відразу кілька різних відтінків (залежить від типу, довжини локонів і форми обличчя). Дівчатам з чіткими графічними стрижками потрібно бути особливо уважними, щоб окантовка пасм вийшла ідеально рівною.

Більше

Шатуш

Сяйво і легкість пасм – саме так говорять про шатуш, нової делікатної процедурі, яка займає лише пару годин. Майстер чергує пасма світлих і темних відтінків і розтушовує фарбу. Виходить ефект вигорілих на сонці прядок. Іноді він ледь помітний – здається, сонячні відблиски заплуталися у волоссі. Образ буде натуральним, ненав’язливим і красивим.

Більше

Фарбування 3D

Ще один новий метод, який дає можливість виділити пасма в окремих зонах. Для цього застосовують відразу кілька тонів – базовий і трохи світліше. 3 d фарбування візуально робить пасма об’ємніший. Результат такої фарбування тримається тривалий термін.

Більше

Трафаретне фарбування

Цей метод з кожним сезоном набирає популярність. Нині його вибирають самі сміливі дами, любительки субкультур, шанувальниці молодіжного стилю. За допомогою трафарету на пасма можна нанести практично будь-який візерунок – квіти, серця, тваринний принт і т. д. Фарбування піддаються лише окремі волоски, тому даний спосіб вважається найбільш щадним. Коригують зачіску приблизно раз на місяць. джерело vidpoviday.com

Більше

Градієнтне фарбування (деграде)

Деграде або градієнт користується величезним попитом у «мешканок» Голлівуду, а також звичайних жінок. При такому типі фарбування волосся доведеться фарбувати в контрастні кольори (різниця – 6-8 тонів), розтягнуті по довжині від найбільш темних до світлих. Найчастіше градієнт роблять на темних пасмах. До достоїнств деграде можна сміливо віднести природний зовнішній вигляд і відсутність помітних відростаючих коріння.…

Більше

Растрові фарбування

Сучасні види фарбувань волосся навряд чи зможуть обійтися без цієї модної новинки. Растрові фарбування, придумане іспанськими майстрами, стало бестселером сезону! Незвичайна новинка відразу ж припала до смаку молодим сміливим дівчатам, які обожнюють креатив і епатаж. Єдиний важливий нюанс – шевелюра повинна бути ідеально прямий і гладкою. Лише на таких волоссі можна виконати малюнок.

Більше

Омбре

Залишається популярним який сезон поспіль. Техніка універсальна – підходить блондинкам, брюнеткам і рудим (фарбованим і натуральним). Омбре можна виконувати на будь-якій довжині. В результаті шевелюра виглядає дуже об’ємною – не останню роль у цьому відіграє плавний перехід. Найбільш темною частиною є коріння волосся і ділянку посередині.

Більше

Мажимеш

Щадний метод забарвлення абсолютно не небезпечний для здоров’я шевелюри. У фарбу додають віск, який також допомагає домогтися м’яких відтінків. За допомогою мажимеш шевелюру освітлюють на три, а то і чотири тони. Можна змінити відтінок, зберігши загальний колір волосся. Цей спосіб ідеальний для натуральних світлих пасм, а ось на темній шевелюрі практично непомітний.

Більше

Колорування

Ця техніка передбачає фарбування окремих пасом в різні відтінки з однієї колірної палітри (від 2 до 10). В результаті шевелюра знаходить новий вид, а отриманий образ стає дуже ефектним. З допомогою колорування можна домогтися як природним розтяжки, так і контрастних переходів. Воно здатне збільшити обсяг рідкісних тонких волосся і підкреслити текстуру стрижки. Світловолосим дівчатам радять…

Більше